Bosch Car Service AUTO-BLAK

ul. Włościańska 35
01-710 Warszawa
Pokaż na mapie
dni robocze
07:00-19:00
sobota
nieczynne

Witamy na stronie
Bosch Car Service AUTO-BLAK

Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu samochodowego.

Firma AUTO-BLAK należy do sieci Autoryzowanych Stacji Obsługi samochodów: BOSCH CAR SERVICE. Sieć ta powstała jako tańsza alternatywa dla autoryzowanych serwisów poszczególnych marek samochodów i dzięki wsparciu koncernu Bosch ma zapewniony dostęp do najnowszych technologii napraw i zaopatrzenia w konkurencyjne cenowo, współzamienne części do samochodów wszystkich marek.

Priorytetem Firmy AUTO-BLAK jest wysoka jakość wykonywanych usług. Posiadamy profesjonalne wyposażenie warsztatu, wykwalifikowaną kadrę, krótkie terminy i przystępne ceny. Zapewniamy fachowość i precyzję oraz pełną gwarancję na wykonane usługi.

W zależności od Państwa oczekiwań i wymogów proponujemy pełen asortyment zarówno oryginalnych jak i alternatywnych części zamiennych – pozwalających na znaczne obniżenie kosztów napraw przy zachowaniu porównywalnej jakości.

Dla stałych klientów oferujemy programy lojalnościowe, wysokie rabaty i okresowe promocje.

Nasza firma oferuje także możliwość zgłoszenia i likwidacji szkód komunikacyjnych we wszystkich Towarzystwach Ubezpieczeniowych oraz kompleksowe naprawy powypadkowe z gwarancją i certyfikatem - dla wszystkich marek samochodów.

Oddział naszej firmy przy ul. Farbiarskiej 25a w Warszawie jest Autoryzowanym Partnerem Serwisowym marek VOLKSWAGEN, SKODA i SEAT oferując pełen zakres usług przeglądowych, gwarancyjnych i Centrum Napraw Powypadkowych grupy VW.

SPRAWDŹ NAS I NASZE CENY !!!

ZAPRASZAMY !!!

 

Dowiedz się więcej